Количество объектов на сайте: 3244 Сегодня добавили 0 
Газета "Подолянин"
Адрес: м. Кам'янець-Подільський, вул. Гагаріна 57
Владелец: Газета "Подолянин"
Телефон владельца: (03849) 3-22-30, 098-291-7637
Забронировать

Описание

"Подолянин" - общественно-политическое издание.Контакты

(03849) 3-22-30, 098-291-7637
Добавление комментария
Имя:*
E-Mail:*
Комментарий:
Введите код: *
:
Город Каменец-Подольский. Видео города Каменец-Подольский.
Город Каменец-Подольский. Видео города Каменец-Подольский.

Каменец-Подольский – город в Хмельницкой области Украины, административный центр Каменец-Подольского района, один из самых древних городов края.

Новости
27 мар
Сьогодні зайшовши в магазини, ми можемо побачити величезну кількість посуду, вироблюваного різними компаніями, як вітчизняними, так і іноземними. Однією із зарубіжних компаній, які роблять відмінний посуд, є компанія Philipiak. Ця компанія є італійською, і має майже піввікову історію. Компанія була заснована у кінці сімдесятих років двадцятого століття. Компанія Philipiak має великий досвід в цій справі, і випускає відмінний посуд.
17 мар
Собственное жилье – это свобода и удобства, необходимые для труда и отдыха. В центре внимания компании-застройщика жилого комплекса «Адмиральский» г. Ирпень всегда находятся факторы, которые будут определять комфортность проживания будущих владельцев квартир.
24 фев
Посуд Philipiak - кращий вибір для кухніПосуд займає значно місце в нашому повсякденному житті, бо саме завдяки посуду ми має можливість готувати смачну їжу швидко і легко. 
Небоскреб. Украина
© все права защищены 2011
Небоскреб. Россия
перейти на сайт